Vannas un virtuves virsmas no akmens masasПо-русски
Mākslīgā akmens virsmas, izlietnes, bāra letes, palodzes un virtuves salasPie mums Jūs varēsiet pasūtīt augstas kvalitātes galda virsmas, palodzes, bāra letes un citus izstrādājumus no mākslīgā akmens/ granīta - kuri tiek izgatavoti tieši mūsu cehā, Rīgā.

Ražošanas tehnoloģija ļauj izveidot izlietni vienlaidus ar vannas vai virtuves virsmu. Integrētās (lietās) izlietnes ir izveidotas kā viengabala virsmas; to krāsa un faktūra ir pilnīgi identiskās.

Pēdējā laikā galda virsmas (tāpat kā izlietnes un palodzes) no mākslīgā akmens kļūst aizvien populārākas, kas ir saprotams. Popularitāte ir skaidrojama ar materiāla īpašībām: izturība pret augstām temperatūrām (līdz 180 C), izturība pret mehāniskiem bojājumiem un sadzīves līdzekļiem. Turklāt, mākslīgais granīts ir ļoti izturīgs pret mitruma iedarbību un pret sēnīšu infekcijas parādīšanos. Virtuvē ir ļoti svarīga tīrība, un mākslīgais akmens ir ļoti higiēnisks risinājums: atšķirībā no dabīgā akmens, tas NAV porains; ir vienkārši kopjams; neuzsūc ūdeni, taukus; nepelē, neuzsūc smakas.

Mūsu ražošana ļauj realizēt izstrādājumus bez šuvēm un savienojumiem (lietie). Mēs varam piedāvāt virtuves un vannas virsmas vienlaidus ar izlietni, palodzi, aizmugurējo maliņu uz augšu u.c.

Virtuves galda virsmas no mākslīgā granīta ir ļoti praktiskas, izturīgas – un tai pašā laikā ekonomiskas. Pat dizaina risinājumam ir ļoti pieejama cena. Ņemot vērā to faktu, ka Jūs pasūtat produktu tieši pie izgatavotāja, produkta izmaksas būs minimālas, BEZ jebkādiem starpnieku uzcenojumiem.

Mēs palīdzēsim izstrādāt jebkuru risinājumu priekš vannas istabas telpas: vannas virsma vienlaidus ar izlietni/izlietnēm un / vai plauktiem un palodzem. Kā arī varam izgatavot no šķidrā akmens letes priekš recepcijas un mēbeles priekš veikaliem.

Mēs ražojam akmens masas virsmas pēc pasūtījuma, un izstrādājums var būt jebkāda nestandarta izmēra. Personīga rūpniecība sniedz mums iespēju piedāvāt īsāko izstrādājuma izgatavošanas laiku.

Ļoti liela risinājumu izvēle ir krāsas, faktūra un ārējā izskata ziņā, tas sniedz iespēju 1) imitēt dabisko akmeni; 2) atlasīt krāsu un faktūru, kur ideāli tiks pieskaņoti jau esošiem priekšmetiem un mēbelēm; 3) izgatavot izstrādājumu jebkurā nestandarta formā. Virtuves galda virsmas var pāriet tieši platajā palodzē un / vai bāra letē, un/ vai beigties G-veida formā. Garantija visiem izstrādājumiem – 5 gadi.Traduzione italiano russo